Willa Lido Willa Lido Willa Lido
Willa Lido

Park Linowy Ju-huu

 Park Linowy Ju-huu!!! to super zabawa dla każdego, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Nie ma limitu wiekowego. Osoby niepełnoletnie mogą przejść Park tylko za pisemną zgodą rodziców lub prawnych opiekunów.


Bezpieczeństwo w Parku Linowym Ju-huu!!!
Doświadczenie, umiejętności Instruktorów Parku oraz atestowany sprzęt gwarantują pełne bezpieczeństwo w czasie aktywnego odpoczynku. Profesjonalna obsługa parku składająca się z wykwalifikowanych Instruktorów Wspinaczki Skalnej, Polskiego Związku Alpinizmu oraz sposób asekuracji gwarantują Państwu bezpieczne doświadczanie ekstremalnych doznań. Uczestnik Parku otrzymuje atestowany sprzęt: uprząż, kask, rękawiczki.


TARZANEK
Jest to trasa dla dzieci od ok 100 cm wzrostu, umieszczona ok 150 cm nad ziemią, wyposażona w system asekuracji, taki jak na pozostałych torach. Przed wejściem na tor dzieci wyposażane są w niezbędny sprzęt (uprząż zabezpieczająca, lonże asekuracyjne z karabinkami z automatycznym zamkiem oraz kask). Dzieci wraz z rodzicami przechodzą odpowiednie szkolenie, po którym mogą skorzystać z atrakcji parku. Tor „TARZANEK” składa się z 10 zróżnicowanych atrakcji tj. kładka, tyrolki, ścianka wspinaczkowa, itp.


SKOK  TARZANA 
Ze Skoku Tarzana mogą korzystać osoby do 100 kg wagi.Skok Tarzana jest ekstremalną aktywnością do której korzystający  z niej muszą posiadać odpowiedni poziom rozwoju zdolności motorycznych i dojrzałości emocjonalnej.Skok tarzana przeznaczony jest dla osób od 10 roku życia, chyba że instruktor postanowi inaczej (za jednoznaczną zgodą rodzica).

Park czynny w sezonie od 1 ipca do 30 sierpnia w godzinach 11.00 - 20.00 ZAPRASZAMY :)


Cennik Parku Linowego Ju-huu!!!

  • Tor ŁATWY: 30zł
  • Tor TRUDNY: 30zł
  • Tor EKSTREMALNY: 30zł
  • Tarzanek: 25zł
  • Skok TARZANA: 25zł
  • dopłata za instruktora tor ŁATWY i TRUDNY: 5zł
  • dopłata za instruktora tor EKSTREMALNY: 10zł 

Cennik

czytaj więcej ...

Gabinet tlenoterapii

czytaj więcej ...