Willa Lido Willa Lido Willa Lido
Willa Lido

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA COVID-19

Potrzebujesz chwili tylko dla siebie?
Pragniesz się zrelaksować i odprężyć a przy okazji zrobić coś dla siebie?


Salon kosmetyczny przygotował dla Państwa pełen wachlarz zabiegów kosmetycznych twarzy i całego ciała. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług od codziennej kosmetyki pielęgnacyjnej: henna, regulacja brwi, depilacja, oczyszczanie oraz masaż,po zaawansowane zabiegi na twarz oraz ciało: peeling kawitacyjny, sonoforeza,mikrodermabrazja.

Jean D'Arcel to ekskluzywna linia kosmetyków, która obecnie jest jednym z liderem rynku europejskiego i eksportuje swoje produkty do ponad 42 krajów na świecie. Jean D'Arcel ogromną wagę przywiązuje do badań, rozwoju oraz zapewnienia jakości. Znajduje się wbliskich kontaktach z niezależnymi instytutami dermatologicznymi imikrobiologicznymi.

CHARMINE ROSE to marka istniejąca na rynku polskim i krajów Europy Środkowej od 1989 roku. Producentem jest GREHEN Sp. z o.o. Produktytej marki wytwarzane są wyłącznie w oparciu o własne receptury i sąsystematycznie wzbogacane o nowe trendy oraz osiągnięcia naukowe światowej kosmetyki. Naszymi atutami są: tradycja, doskonałajakość i duża różnorodność produktów.

Cennik

czytaj więcej ...

Gabinet kosmetyczny

czytaj więcej ...